O NÁS

Sme slovenská spoločnosť
s medzinárodným pôsobením

Sme slovenská transportná spoločnosť sprostredkujúca komplexné prepravné a logistické služby. Váš tovar dopravíme do 190 krajín a to zemou, vzduchom aj po vode. Disponujeme vlastným vozovým parkom, v ktorom je každé vozidlo monitorované technológiou GPS. Vyberte si spôsob dopravy podľa vašej časovej a finančnej náročnosti.
Kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo faxom. Zadajte nám všetky požiadavky a naši odborní pracovníci s vami prejdú každý detail. Do 15 minút obdržíte návrh dopravy na mieru a prakticky okamžite sme pripravení na jej realizáciu. Vašu zásielku osobne vyzdvihneme a počas transportu neustále kontrolujeme.
Naše

Certifikáty
a členstvá

CSR a sponzoring

S radosťou
podporujeme

Detský hospic Plamienok
Pravidelne podporujeme Detský hospic Plamienok, ktorý ponúka nevyliečiteľne chorým deťom možnosť prežiť vzácne chvíle doma, v kruhu svojich najbližších s odbornou starostlivosťou. www.plamienok.sk
Hokejový klub HK Nitra
S radosťou podporujeme náš domáci hokejový športový klub HK Nitra. www.hockeynitra.com
História

Aká bola naša
minulosť

2017
Sme členom IATA
Stávame sa členom The International Air Transport Association a neustále tak zvyšujeme dôraz na kvalitu služieb i rozširovanie pôsobnosti.
2016
Sťahujeme sa
Presúvame sa do vlastných novovybudovaných priestorov, v ktorých okrem príjemného prostredia získavame aj plno síl do ďalšieho rozvoja.
2015
Expandujeme do ČR
Rozširujeme naše pôsobenie aj do Českej republiky, kde rozbiehame prvú obchodnú pobočku In Time Experss Česká republika.
2014
Získavame ISO:9001
Ako silný medzinárodný hráč v oblasti nákladnej dopravy podstupujeme certifikáciu podľa normy ISO: 90001.
2011
Neustále rastieme
Zväčšujeme kapacitu vozového parku a prijímame nových ľudí na pozície vodičov i dispečerov. Zlepšujeme kvalitu dopravy.
2006
Zakladáme spoločnosť
V roku 2006 zakladáme spoločnosť s cieľom zvýšiť štandard v odvetví nákladnej dopravy a priniesť nový pohľad na starostlivosť o zákazníkov.